Кошти
Інші види допомоги


ЯК ДОПОМОГТИ СТУДРЕСПУБЛІЦІ?
ІНШІ ВИДИ ДОПОМОГИ


Якщо в Ваших силах допомогти нам, то ми з радістю приймемо Вашу допомогу! Нижче ми наводимо варіанти тієї допомоги, яку Ви могли б надати Студреспубліці:


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ВОЛОНТЕРІВ

Соціальні мережі:
- приєднуйтеся до кола друзів Студреспубліки у Фейсбуці,ВКонтакте, Твітері, ЛайвДжорнал, Ютуб, Политико;
- поставте посилання на наш сайт або на будь-яку, цікаву на Вашу думку, новину на сайті у Ваших профілях у соціальних мережах;
- відзначте «порекомендувати» або «поділитися» інформацією або натисніть «ретвіт», щоб інформація про Студреспубліку чи окрему новину поширилася серед Ваших друзів і знайомих; - якщо Ви бачите інформацію про Студреспубліку або її проекти в профілях інших людей або просто в новинах, висловіть своє позитивне ставлення до проекту за допомогою кнопок «like», «мені подобається» чи «+1» тощо.

Електронна пошта та інші засоби зв'язку:
- розішліть листи з інформацією про Студреспубліку або про її проекти по своїй базі контактів тим, кому це потенційно може бути цікавим: друзям, знайомим, потенційним спонсорам тощо (текст довільний або ми можемо надати власний).

Інтернет +:
- розкажіть про нашу діяльність та проекти у Вашому блозі;
- розмістіть наш банер на своєму корпоративному ресурсі або на своєму особистому сайті;
- вставляйте іноді згадку про нас в обговореннях на тематичних форумах або створюйте таким чином привід для позитивного обговорення.

Особисте спілкування:
- розповідайте про Студреспубліку та наші проекти своїм друзям і знайомим. Ми не просимо Вас бути «рекламними агентами», адже розповідаєте Ви тільки в тому випадку, якщо вірите нам та в нашу діяльність - якщо вірите Ви, то повірять і Вам.

Допомога в поширенні поліграфії:
- напевно у Вас є хороші друзі або знайомі, які могли б розмістити нашу поліграфію в своїх ресторанах і кафе, кінотеатрах і магазинах, на виставках, у навчальних закладах ... скористайтеся особистими зв'язками і розкажіть їм про нас, щоб поширити інформацію про нашу діяльність;
- якщо Ваша компанія бере участь у виставках, цільовою аудиторією яких є переважно студенти, молодь – покладіть на стенд нашу поліграфію поряд зі своєю; - якщо Ваша компанія організовує конференції, семінари, тренінги - все те, що збирає значну кількість молодих людей з різних регіонів – покладіть нашу поліграфію зі своїм роздатковим матеріалом, додайте наш логотип на супутніх інформаційних носіях;
- можливо Ви знаєте соціально відповідальну молодь, яка могла б допомагати нам з поширенням поліграфії в людних громадських місцях (вулиці, торговельні комплекси, виші чи гуртожитки тощо) – ця інформація нам також стане у нагоді.

Допомога з медіа та іншими засобами масової інформації:
- якщо Ви журналіст або редактор будь-якого видання або ведучий радіо ефіру, додайте про нас статтю або просто посилання на сайт або розкажіть про нас в ефірі;
- зробіть репортаж про Студреспубліку або про конкретний проект; - допоможіть нам зустрітися з власником Вашого видання або ресурсу і можливо він теж буде радий нам допомогти, а значить, Вам простіше буде допомагати нам з його згоди.

А також:
- якщо Ви хочете допомогти нам особисто у реалізації наших проектів у будь-якому куточку України, зв'яжіться з нами і ми розповімо Вам про варіанти застосування Вашого бажання допомагати Студреспубліці;
- можливо Ви знаєте тих людей, які могли б нам допомогти як волонтери або організатори - ці люди нам дуже потрібні для великої кількості наших проектів та ініціатив.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

1. Преса. Якщо Ви власник поліграфічного видання, то можливо іноді у Вас залишається незайнята рекламна площа, а можливо Ви просто готові виділити місце – ми будемо раді, якщо Ви завантажите наш логотип або прес-реліз і розмістите у своєму виданні. Також ми можемо надати матеріали для статей будь-якого обсягу. Отримати детальну інформацію можна зв'язавшись з нами.

2. Телебачення. Якщо Ви можете допомогти Студреспубліці теленовинами, міні-сюжетом, циклом інтерв'ю, роликом ... – будь-який Ваш крок назустріч обернеться, можливо, великою користю в нашій, тоді вже, Спільній справі! Отримати детальну інформацію можна зв'язавшись з нами.

3. Радіо. Можливо в потоці Вашої комерційної і новинної інформації знайдеться місце для сюжетів або інформаційних фрагментів про Студреспубліку та її проекти, можливо Ви зможете допомогти записати аудіоролик… будь-яка Ваша допомога дасть великий результат! Отримати детальну інформацію можна зв'язавшись з нами.

4. Інтернет-реклама. Якщо Ви є власником популярного Інтернет-ресурсу, додайте наш банер на своєму порталі, і таким чином Ви зможете поширити інформацію про нашу діяльність та поточні проекти.

5. Поліграфія. Можливо в обсягах надрукованої Вами поліграфічної продукції знайдеться місце й для друку нашої поліграфії - ми будемо вдячні будь-якій Вашій допомозі, адже друкована продукція є одним із найбільш дієвих способів донесення інформації.

6. Публічні місця. Якщо Ви є власником кінотеатру чи ресторану, магазину чи супермаркету, то будь-яка Ваша допомога у донесенні людям відомостей про Студреспубліку та нашу діяльність буде для нас корисною. Флаєра чи буклети на рецепції або на касі, на столику або в гардеробі – з їх допомогою про нас дізнається все більша кількість людей саме завдяки Вам. Зв'яжіться з нами, і ми домовимося з Вами про розміщення нашої поліграфії.

7. Директ-мейл. Якщо Ваша компанія розносить кур'єрську пошту, доставляє посилки або рахунки, поліграфію або журнали, візьміть і прикладіть до продукції, що вже розноситься нашу поліграфію і повірте - ми щиро будемо вдячні Вам за допомогу. Зв'яжіться з нами, і ми домовимося з Вами про передачу Вам нашої поліграфічної продукції.

8. Зовнішня реклама. Якщо Ви спеціалізуєтесь на розміщенні зовнішньої реклами (біл-бордів, сіті-лайтів тощо), то Ви можете допомогти, розміщуючи інформацію про Студреспубліку, наші проекти на незайнятих рекламних площах. Якщо у Вас є така можливість, зв'яжіться з нами.

Якщо Ви хочете нам допомогти, знаєте як це зробити і справді зробите, то ми заздалегідь хочемо сказати Вам просте слово, те, що за тисячі років до нас і через тисячу років після, завжди буде звучати однаково: ДЯКУЄМО!Группы Google
Підпишіться на розсилку Студреспубліки
Електронна пошта