Пожертва

Інші види допомоги

ЯК ДОПОМОГТИ СТУДРЕСПУБЛІЦІ?

ІНШІ ВИДИ ДОПОМОГИ

Якщо в Ваших силах допомогти нам, то ми з радістю приймемо Вашу підтримку! Нижче ми наводимо варіанти тієї допомоги, яку Ви могли б надати Студреспубліці:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА ВОЛОНТЕРІВ/ОК

Соціальні мережі:

 • – приєднуйтеся до кола друзів Студреспубліки у, зокрема, Facebook, TelegramYouTube, Instagram, Twitter;
 • – поставте посилання на наш сайт або на будь-яку цікаву, на Вашу думку, новину чи інший матеріал на сайті у Ваших профілях у соціальних мережах;
 • – відзначте «порекомендувати» або «поділитися» інформацією чи натисніть «ретвіт», щоб інформація про Студреспубліку чи окрему новину поширилася серед Ваших друзів/подруг і знайомих;
 • – якщо Ви бачите інформацію про Студреспубліку чи її проєкти в профілях інших людей або просто в новинах, висловіть, будь ласка, своє позитивне ставлення за допомогою лайків.

Електронна пошта та інші засоби зв’язку:

 • – розішліть листи з інформацією про Студреспубліку або про її проєкти по своїй базі контактів, тим, кому це потенційно може бути цікавим: друзям/подругам, знайомим, потенційним спонсорам тощо (текст довільний або ми можемо надати власний).

Інтернет +:

 • – розкажіть про нашу діяльність та проєкти у Вашому блозі або Ваших каналах і чатах у месенджерах;
 • – розмістіть наш банер на своєму корпоративному ресурсі або на своєму особистому сайті.

Особисте спілкування:

 • – розповідайте про Студреспубліку та наші проєкти своїм друзям/подругам і знайомим. Ми не просимо Вас бути «рекламними агентами», адже розповідаєте Ви тільки в тому випадку, якщо вірите нам та в нашу діяльність — якщо вірите Ви, то повірять і Вам.

Допомога в поширенні поліграфії:

 • – напевно у Вас є хороші друзі/подруги або знайомі, які могли б розмістити нашу поліграфію в своїх ресторанах і кафе, кінотеатрах і магазинах, на виставках, у навчальних закладах тощо, скористайтеся особистими зв’язками і розкажіть їм про нас, щоб поширити інформацію про нашу діяльність;
 • – якщо Ваша компанія бере участь у виставках, цільовою аудиторією яких є переважно студенти, молодь — покладіть на стенд нашу поліграфію поряд зі своєю;
  – якщо Ваша компанія організовує конференції, семінари, тренінги — все те, що збирає значну кількість молодих людей з різних регіонів — покладіть нашу поліграфію зі своїм роздатковим матеріалом, додайте наш логотип на супутніх інформаційних носіях;
 • – можливо Ви знаєте соціально відповідальну молодь, яка могла б допомагати нам з поширенням поліграфії в людних громадських місцях (вулиці, торговельні комплекси, виші чи гуртожитки тощо) — ця інформація нам також стане у нагоді.

Допомога з медіа:

 • – якщо Ви журналіст(ка) або редактор(ка) будь-якого видання або ведучий/а теле-, радіоефіру, додайте про нас статтю чи просто посилання на сайт або розкажіть про нас в ефірі;
 • – зробіть репортаж про Студреспубліку або про конкретний проєкт;
  – допоможіть нам зустрітися з власником/цею Вашого видання або ресурсу, можливо він теж буде радий нам допомогти, а значить, Вам тоді простіше буде допомагати нам.

А також:

 • – якщо Ви хочете допомогти нам особисто у реалізації наших проєктів у будь-якому куточку України, зв’яжіться з нами — і ми розповімо Вам про варіанти застосування Вашого бажання допомагати Студреспубліці;
 • – можливо, Ви знаєте тих людей, які могли б нам допомогти як волонтер(к)и або організатор(к)и — ці люди нам дуже потрібні для великої кількості наших проєктів та ініціатив.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

1. Преса. Якщо Ви власник/ця поліграфічного видання, то, можливо, іноді у Вас залишається незайнята рекламна площа, а, можливо, Ви просто готові виділити місце — ми будемо раді, якщо Ви завантажите наш логотип або пресреліз і розмістите у своєму виданні. Також ми можемо надати матеріали для статей будь-якого обсягу. Отримати детальну інформацію можна, зв’язавшись з нами.

2. Телебачення. Якщо Ви можете допомогти Студреспубліці теленовинами, мінісюжетом, циклом інтерв’ю, роликом тощо — будь-який Ваш крок назустріч обернеться, можливо, великою користю в нашій, тоді вже Спільній Справі! Отримати детальну інформацію можна, зв’язавшись з нами.

3. Радіо. Можливо, в потоці Вашої комерційної і новинної інформації знайдеться місце для сюжетів або інформаційних фрагментів про Студреспубліку та її проєкти, можливо, Ви зможете допомогти записати аудіоролик… будь-яка Ваша допомога дасть великий результат! Отримати детальну інформацію можна, зв’язавшись з нами.

4. Інтернет-реклама. Якщо Ви є власником/цею популярного інтернет-ресурсу, додайте наш банер на своєму порталі, і таким чином Ви зможете поширити інформацію про нашу діяльність та поточні проєкти.

5. Поліграфія. Можливо, в обсягах надрукованої Вами поліграфічної продукції знайдеться місце й для друку нашої поліграфії — ми будемо вдячні будь-якій Вашій допомозі, адже друкована продукція є одним із найбільш дієвих способів донесення інформації.

6. Публічні місця. Якщо Ви є власником/цею кінотеатру чи ресторану, магазину чи супермаркету, то будь-яка Ваша допомога у донесенні людям відомостей про Студреспубліку та нашу діяльність буде для нас корисною. Флаєра чи буклети на рецепції або на касі, на столику або в гардеробі — з їх допомогою про нас дізнається все більша кількість людей саме завдяки Вам. Зв’яжіться з нами, і ми домовимося з Вами про розміщення нашої поліграфії.

7. Директ-мейл. Якщо Ваша компанія розносить кур’єрську пошту, доставляє посилки або рахунки, поліграфію або журнали, візьміть і прикладіть до продукції, що вже розноситься нашу поліграфію і повірте — ми щиро будемо вдячні Вам за допомогу. Зв’яжіться з нами, і ми домовимося з Вами про передачу Вам нашої поліграфічної продукції.

8. Зовнішня реклама. Якщо Ви спеціалізуєтесь на розміщенні зовнішньої реклами (біл-бордів, сіті-лайтів тощо), то Ви можете допомогти, розміщуючи інформацію про Студреспубліку, наші проєкти на незайнятих рекламних площах. Якщо у Вас є така можливість, зв’яжіться з нами.

Якщо Ви хочете нам допомогти, знаєте, як це зробити і справді зробите, то ми заздалегідь хочемо сказати Вам просте слово — те, що за тисячі років до нас і через тисячу років після, завжди буде звучати однаково приємно: ДЯКУЄМО!